Stacje testujące
Testery produkcyjne EOL

Wraz z rozwojem stopnia skomplikowania nowych produktów rosną również wymagania związane z testami, które stają się coraz większym wyzwaniem. Procedury testowe są coraz bardziej skomplikowane i wymagają złożonych i wszechstronnych systemów testowych.

Celem jest zagwarantowanie wysokiej jakości produktu finalnego opuszczającego linie produkcyjną.

Sparkflow od wielu lat obserwuje zmiany i trendy w przemyśle i na przestrzeni lat stworzyło kilkadziesiąt projektów stacji testowych EOL dla wielu komponentów dla przemysłu motoryzacyjnego i elektroniki.

Budujemy kompletne stacje testowe EOL (End-of-line) korzystając z takich narzędzi jak NI LabVIEW, NI TestStand, Python oraz sprzętu pomiarowego firm National Instruments, Keysight, Dewetron, EA Elektro-Automatik i wielu innych…

Stacje testowe wraz z fiksturami testowymi projektujemy w środowisku Solidworks oraz przygotowujemy projekt elektryczny w oprogramowaniu SEE Electrical. Zależnie od wolumenu produkcyjnego możemy zaprojektować fiksturę manualna, pół-automatyczną jak i w pełni automatyczną w oparciu o komponenty firmy Ingun.

Nasze partnerstwa technologiczne

Stworzyliśmy własną architekturę uniwersalnego sekwensera dla testów produkcyjnych EOL opartą o środowisko NI LabVIEW.

Oprogramowanie pozwala na konfigurowanie limitów testu, zarządzanie przebiegiem testu, wyświetlanie wyników, raportowanie oraz zapisywanie wyników w bazie danych.

Istotną cechą jest nasza autorska warstwa HAL (Hardware Abstraction Layer), która umożliwia wykorzystanie sprzętu pochodzącego od dowolnego dostawcy i jego prostą wymianę. Pozwala to również na symulację pracy stacji testowej EOL bez dostępu do DUT.

Nasza architektura pozwala na zbudowanie aplikacji z równoległym testem – w jednym czasie uruchamiamy sekwencję testu dla każdego DUT, która współdzieli zasoby sprzętowe. To co istotne w ramach naszego oprogramowania możliwa jest pełna synchronizacja pomiarów elektrycznych z pomiarami wielkości fizycznych takimi jak siła, moment, droga, kąt etc.

Wybrani Klienci
naszych EOL testerów:

Wyślij zapytanie

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?

Zapraszamy do kontaktu z nami i wysłania niezobowiązującego zapytania.
Odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe!

    Sparkflow sp. z o.o.
    Gzichowska 115
    42-500 Będzin