Kariera

Zobacz nasze aktualne oferty pracy

(biuro w Katowicach lub lokalizacja zdalna – home office)

Wymagania:

  • Znajomość LabVIEW potwierdzona wcześniejszym doświadczeniem (mile widziane CLD lub CLA)
  • Umiejętność projektowania i tworzenia większych, rozproszonych architektur oprogramowania
  • Doświadczenie w modelowaniu oprogramowania przy użyciu języka UML lub równoważnego jest dodatkowym atutem
  • Znajomość sprzętu National Instruments jest dodatkowym atutem
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B1
  • Podstawowa wiedza z zakresu przetwarzania sygnałów, elektroniki – cyfrowej i analogowej, automatyki przemysłowej
  • Kreatywność i umiejętność rozwiązywania problemów
  • Wysokie standardy
  • Otwarta osobowość
  • Nastawienie „Can do”

Co oferujemy?

  • Konkurencyjne wynagrodzenie z premią za wyniki – w oparciu o Twoje kompetencje
  • Elastyczny model pracy (w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin, w naszym biurze w Katowicach lub zdalnie z domu)
  • Pracę w doświadczonym zespole CLA i CLD
  • Ciekawe projekty z różnych obszarów branżowych
  • Stanie się częścią szybko rozwijającej się firmy o otwartej i opartej na zaufaniu kulturze organizacyjnej
  • Duch zespołu i przyjazna atmosfera w pracy

Jak aplikować?

Prosimy o przesłanie CV na adres career@sparkflow.pl

Wymagania:

  • Znajomość LabVIEW (nie wymagamy żadnych certyfikatów – ale miło będzie posiadać CLAD lub CLD)

  • Elastyczny model pracy (w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin, w naszym biurze w Będzinie lub częściowo zdalnie z domu)

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (kierunki: Mechanika i Budowa Maszyn, Mechatronika bądź pokrewne)
  • Umiejętność projektowania maszyn potwierdzona min. 3-letnim doświadczeniem
  • Przygotowanie dokumentacji produkcyjnej (wykonywanie rysunków CAD, tworzenie BOM)
  • Kreatywność i pomysłowość na etapie tworzenia koncepcji rozwiązania danego problemu
  • Biegła znajomość oprogramowania SolidWorks
  • Efektywne zarządzanie czasem i dobra organizacja
  • Umiejętność rozwiązywania problemów
  • Samodzielność
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • Znajomość projektowania konstrukcji mechanicznych związanych z budową stacji testowych i integracją robotów
  • Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem maszyn (m. in. Dyrektywa Maszynowa)
  • Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu projektów konstrukcyjnych

Zadania:

  • Udział w tworzeniu koncepcji mechanicznej rozwiązania
  • Projektowanie konstrukcji maszyn i urządzeń
  • Projektowanie części mechanicznych stacji z robotami (chwytak, podstawa, podajnik etc.)
  • Tworzenie kompletnej dokumentacji technicznej i konstrukcyjnej
  • Nadzór nad montażem maszyny
  • Wizyty u klienta na różnych etapach projektu od koncepcji do odbioru końcowego

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Elastyczny wymiar pracy (pełny etat lub jego część, praca w biurze w Będzinie lub częściowo z domu)
  • Interesujące projekty z różnych gałęzi przemysłu zapewniające rozwój zawodowy
  • Bycie częścią szybko rozwijającej się firmy z otwartą i zbudowaną na zaufaniu kulturą pracy
  • Przyjazną atmosferę w pracy

Sparkflow sp. z o.o.
Gzichowska 115
42-500 Będzin