O nas
Poznaj naszą firmę

Wprowadzamy innowacje w przemyśle dzięki kreatywnym rozwiązaniom oraz wiedzy i doświadczeniu naszych inżynierów, zapewniając wysokie standardy jakości w celu dostarczania najlepszych produktów i usług na całym świecie.

Od końca 2017 roku budujemy Sparkflow na bazie naszego wcześniejszego kilkunastoletniego doświadczenia zdobytego w międzynarodowych korporacjach. Od tego czasu nieprzerwanie rozwijamy się oraz adresujemy wyzwania naszych klientów z zakresu budowy systemów testujących i pomiarowych, robotyzacji oraz zaawansowanej kontroli jakości.

Tworzymy zgrany i kompletny zespół skupiający konstruktorów mechaników, projektantów elektryków, programistów LabVIEW, automatyków i robotyków oraz wykwalifikowany zespół montażowy.

Posiadamy wdrożony proces tworzenia i realizacji projektów oparty częściowo o metodologię AGILE i wspierany przez oprogramowanie JIRA.

Nasze komfortowe biuro wraz z halą montażową o powierzchni 500m2 pozwala na sprawną budowę i przeprowadzanie odbiorów nawet najbardziej zaawansowanych systemów.

Nasze partnerstwa technologiczne

Dotychczas zrealizowaliśmy ponad 50 projektów dla klientów z wielu różnych branż i kilkunastu krajów – Polska, Niemcy, Czechy, Francja, Holandia, Wielka Brytania, Stany Zjednoczone, Norwegia i Estonia.

Nasi Klienci

Nasi klienci to zarówno mniejsze kilkudziesięcioosobowe przedsiębiorstwa jak i międzynarodowe korporacje.

Sparkflow sp. z o.o.
Gzichowska 115
42-500 Będzin