Stacje testujące
Testery Hardware-in-the-Loop

Testy Hardware in the Loop (Testy HIL) wykorzystują symulacje rzeczywistych sygnałów niezbędnych do w pełni funkcjonalnego działania testowanego produktu.

Testy HIL polegają na połączeniu rzeczywistego sprzętu z wirtualnym środowiskiem symulacyjnym. Dzięki temu możliwe jest realistyczne testowanie funkcji i wydajności sprzętu bez ryzyka uszkodzenia oraz wygenerowanie scenariuszy testowych bardzo trudnych lub wręcz niemożliwych do wygenerowanie w rzeczywistym świecie. To narzędzie znajduje zastosowanie w różnych branżach, umożliwiając skrócenie czasu wprowadzenia produktu na rynek i eliminację błędów już na etapie projektowania.

Tester HIL znalazł zastosowanie w różnych branżach, od przemysłu motoryzacyjnego po branżę lotniczą. W przypadku systemów kontroli pojazdów, tester HIL pozwala na przykład na symulację realistycznych warunków jazdy, co umożliwia dokładne testowanie systemów ABS, ESP, systemów poduszek powietrznych czy układów sterowania silnikiem.

W branży lotniczej, tester HIL jest niezbędny do symulacji warunków lotu, co pozwala na kompleksowe testowanie systemów nawigacyjnych, sterowania lotem czy też systemów bezpieczeństwa.

Nasze partnerstwa technologiczne

Budujemy kompletne stacje testowe HIL (Hardware in the Loop) korzystając z narzędzi takich jak NI LabVIEW, NI VeriStand, Python, Vector CANoe oraz wykorzystując sprzęt firm National Instruments, Vector oraz wielu innych…

Wybrani Klienci
testerów HIL (Hardware in the Loop):

Wyślij zapytanie

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?

Zapraszamy do kontaktu z nami i wysłania niezobowiązującego zapytania.
Odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe!

    Sparkflow sp. z o.o.
    Gzichowska 115
    42-500 Będzin