Oferta
Programowanie w LabVIEW

Jesteśmy ekspertami w środowisku NI LabVIEW

Jesteśmy partnerem firmy NI – posiadamy tytuł NI Alliance Partner.

Pracujemy w LabVIEW, TestStand, DIAdem oraz VeriStand.

Posiadamy doświadczony i certyfikowany zespół programistyczny.Budujemy systemy testujące integrując ekosystem firmy NI z innymi urządzeniami pomiarowymi i technologiami

Model współpracy

Mamy do zaoferowania proste i efektywne modele biznesowe, które zapewnią Ci najlepsze rozwiązania outsourcingowe, zminimalizują ryzyko projektowe i podniosą wydajność biznesu.

Wspólnie wybierzemy model, który najlepiej spełni Twoje wymagania:

Fixed Cost

Time&Material

Dedykowany Inżynier

Rozwiązanie hybrydowe

Dlaczego ?

Doświadczenie

Od wielu lat programujemy w LabVIEW, w którym z sukcesem wykonaliśmy wiele ambitnych i złożonych projektów. Wiele się w tym czasie nauczyliśmy i dziś chcemy się z Tobą tym doświadczeniem podzielić.

Czas wprowadzania produktu

Czas stanowi często największe zagrożenie w realizacji projektu w branży przemysłowej. Uruchomienie nowej produkcji czy testów prototypów nie może czekać. Doskonale to rozumiemy, dlatego robimy wszystko, aby dostarczyć Twoje oprogramowanie na czas.

Dziedziny specjalizacji

Zbieranie danych, systemy wbudowane, kontrola w czasie rzeczywistym, programowanie FPGA, wysokoprzepustowy układ FPGA, radio programowalne, TestStand, Diadem, przetwarzanie GPU, programowanie obiektowe.

Komunikacja

Chcemy być dla Ciebie kimś więcej niż wykonawcą usługi. Chcemy być Twoim partnerem! Dlatego dołożymy starań, żeby w pełni zrozumieć Twoje techniczne i biznesowe potrzeby. A kiedy już to osiągniemy – rozpoczniemy współpracę opartą o jasną, otwartą i profesjonalną komunikację.

Opłacalność ekonomiczna

Współpracując z nami nie musisz martwić się o utrzymywanie swojego zespołu, szkolenie pracowników czy koszty związane z licencjami na specjalistyczne środowiska programistyczne.

Wyślij zapytanie

ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA?

Zapraszamy do kontaktu z nami i wysłania niezobowiązującego zapytania.
Odpowiemy najszybciej jak to będzie możliwe!

    Sparkflow sp. z o.o.
    Gzichowska 115
    42-500 Będzin