Sparkflow to zespół doświadczonych programistów, od wielu lat wykorzystujących oprogramowanie i sprzęt National Instruments. Wykorzystując nasze doświadczenie w LabVIEW, potrafimy na platformie NI tworzyć zaawansowane systemy pomiarowe, testowe i kontrolne dla przemysłu. W naturalny sposób dążymy więc do zacieśniania współpracy z NI, czego potwierdzeniem jest nasze dołączenie do Alliance Partner Network.

Czym jest Alliance Partner Network?

Platforma National Instruments to efektywne połączenie oprogramowania z elastycznym, modułowym sprzętem. Dzięki temu umożliwia ona przyspieszenie procesu tworzenia rozwiązań inżynierskich na każdym etapie – od analizy problemu, przez projektowanie, tworzenie i wdrażanie systemów. Osiągnięcie pełnej wydajności jest jednak możliwe dzięki trzeciemu elementowi platformy – rozbudowanemu ekosystemowi. Składają się na niego toolkity i narzędzia udostępniane przez LabVIEW Tools Network, globalne i lokalne fora i społeczności, sterowniki do tysięcy zewnętrznych urządzeń, a także sieć partnerów należących do programu Alliance Partner Network. Program skupia na całym świecie ponad 1000 firm zapewniających usługi integratorskie i consulting. Uzupełniają i rozszerzają one platformę NI oraz dostarczają kompletne rozwiązania.

Co oznacza dla Ciebie obecność Sparkflow w Alliance Partner Network?

Uczestnictwo w programie Alliance Partner Network to nie tylko potwierdzenie naszej wiedzy i umiejętności programistycznych. To również wskazanie, że potrafimy wykorzystać je do dostarczenia wartościowych i kompleksowych rozwiązań dla naszych Klientów. Dostęp do najnowszych wersji oprogramowania NI: LabVIEW wraz z modułami Real-Time i FPGA, TestStand, DIAdem oraz całego wachlarza dodatków i toolkitów pozwala nam na szybkie i efektywne wdrażanie różnego rodzaju aplikacji – od prostych pomiarów po rozbudowane systemy testujące. Regularnie publikowane dla Partnerów aktualności, nowości i plany dotyczące platformy NI pozwalają nam także na lepsze planowanie przyszłych rozwiązań, co jest kluczowe w długofalowej współpracy z naszymi Klientami.